E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Abuzimi në Kamëz/I ati: E godita me thupër, kërkonte vazhdimisht të ëmën

Gjykata e Tiranës la në burg 27-vjeçarin me inicialet R.K, pasi akuzohet se ka dhunuar dhe abuzuar seksualisht me vajzën e tij të mitur.

I riu nga Kamza ka pranuar dhunën fizike ndaj vajzës para trupës gjykues, por nuk ka pranuar akuzën se ka abuzuar seksualisht.

Sipas tij, vajzën e ka rrahur me thupër, pasi ajo merrte të ëmën në telefon shumë shpesh që t’i shkonte në shtëpi. Kjo gjë e bezdiste dhe për këtë arsye e ka rrahur. Madje ai ka shtuar më tej se vetë e ka dërguar vajzën në spital.

Prokuroria i ka ngritur akuzën për “abuzim seksual” shtetasit me inicialet R.K., por nuk është vërtetuar akoma nëse është abuzuar me të miturën seksualisht. Edhe sot nuk ka mbërritur akt-ekspertimi mjeko-ligjor, pasi nuk është gati, për shkak të kohës së gjatë që u duhet ekspertëve që ta nxjerrin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...