E enjte, 21 Janar, 2021
13 C
Tirana

“A keni guxim të përballeni me mua?”, Shqipja sfidon konkurrentët

Shqipja, ish konkurrentja e ‘Përputhen’,  nuk ka të ndalur me reagimet e saj. Ndonëse nuk është më pjesë e emisionit, ajo pretendon se ka prova të forta se në atë emision ka çifte që qëndrojnë aty për të marrë famë.

Në puntatën e të hënës në “Për’puthen”, u sqarua se vajza në foto nuk është Tea, por ish e dashura e Andit. Ky i fundit tha se Shqipja ka cënuar privatësinë e një vajze të panjohur për publikun, dhe nga ana tjetër e ftoi në emision për t’u përballur.

“Të të vijë turp, sepse je duke cënuar privatësinë e të tjerëve që i nxjerr foto e gjëra. Ne nuk e dimë vajza në foto a është e martuar, a është beqare tani dhe po i shkatërron jetën. Kur të jesh 100% e bindur, të vish këtu dhe t’i thuash këto llafe para nesh, jo me Instagramra, me gjëra. Kërkon vëmendje dhe vëmendje do marrësh, pa merak”, tha Andi.

Por reagimi i tij nuk ka shkuar në vesh të shurdhër. Në kundërpërgjigje, Shqipja ka postuar një video ku pranon të përballet, por në një tjetër emision.

“Duke qenë se thatë që unë nuk kam guxim të vij në emision për t’u përballur me ju, atëherë ju ftoj unë në një tjetër emision, por a keni guxim të përballeni me mua tek e tek?”, thotë Shqipja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Benzi” përplas policin në Vlorë dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orë 19:00...

Për 21 Janarin dhe kinse protagonistët

Nga: Ben Andoni Tashmë, kur kanë kaluar plot 10 vjet, ka shumë të cilët po e bëjnë protagonistin në ngjarjet e 21 Janarit. E shëmtuar...

Tensionohet situata/ Përplasen tifozeritë e Partizanit dhe Tiranës (Video)

Qyteti i Elbasanit është përfshirë nga trazira e rrëmuja ndërkohë që ka nisur derbi Partizani-Tirana. Ndonëse tifozeritë nuk lejohen në stadium, mbështetës të të dyja...

Një dekadë nga 21 Janari: A do të bëjë vërtet drejtësi SPAK-u?

Përvjetori i 10-të i ngjarjeve tragjike të 21 janarit 2021, nuk ka sjellë ende drejtësi për 4 të vrarët, dhe dhjetëra të plagosurit e...

Biden shpalos sot planin kundër koronavirusit

Presidenti Joe Biden dhe Nënpresidentja Kamala Harris po i kushtojnë një vëmendje të madhe përgjigjes të qeverisë federale ndaj pandemisë së koronavirusit. Zoti Biden pritet...