Kuriozitete

“A do të kaloje një natë me Ronaldo-n?”, ja si përgjigjet Erjona Sulejmani

               Publikuar në : 20:23 - 16/04/19 Enno

“A shihesh me ndonjë futbollist?”. Kjo është pyetja më e shpeshtë që i bëjnë Erjona Sulejmanit fansat e saj, të cilët duan të dinë nëse ajo do të lidhet me një futbollist tjetër pas historisë me Dzemaili-n.

Erjona ka qenë gjithmonë e qartë në lidhje me këtë, duke thënë se i ka mjaftuar lidhja me ish-in. Megjithatë, ndjekësit e saj në rrjetet sociale vazhdojnë ta mbysin me pyetje dhe njëri prej tyre do ta shihte mirë me Cristiano Ronaldo-n.

“A do të kaloje një natë me Ronaldo-n?”, ka qenë pyetja e një fansi, së cilës Erjona i është përgjigjur: “JO!!!”.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT