E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

96-vjetori i lindjes së Benny Hill/ Videot që na kanë shkrirë së qeshuri

Benny Hill, emri i vërtetë i të cilit është Alfred Hawthorn Hill, ka lindur më 21 janar të vitit 1924.

Sot është 96-vjetori i lindjes së komedianit të famshëm anglez, i cili do të mbahet mend gjatë për performancat e tij gazmore dhe shumë të ndjekura.

“Tiranatoday.al” ka vendosur që të sjellë për ju në këtë ditë të veçantë disa nga videot më “funny” që do iu shkrijnë së qeshuri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...

I gjithë rrjeti kundër Beatrix, reagon nëna e këngëtares

Beatrix Ramosaj me Donald Veshajn pranuan publikisht se kishin pëlqim për njëri-tjetrin dhe mbrëmë dhanë edhe puthjen e parë. Por pas kësaj puthje, i...