E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 4 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Intervistë e Ibra-s, “Skudeton e ritentoj”
 • Alegri do Pjaniçin sërish, rindez dyshen Dibala-Morata
 • Italia testi i fundit, Sensi në shtëpi

Corriere dello Sport:

 • “Ronaldo ti zgjedh”
 • Sarri-Lacio në rrugën e duhur, përgjigja e Lacios për Murinjon tek Roma, bëhet fjalë për kontratë dyvjeçare
 • Inter, Emersonin për Inzagin

AS:

 • Lukas deri më 2024-ën
 • Kristiano ekzaminon “La Rojan”, Spanja luan me Portugalinë si test në Wanda Metropolitano do të ketë 15.000 tifozë

Mundo Deportivo:

 • Qëndron (Foto kryesore: Koman)
 • “La Roja” testohet para Ronaldos
 • Jordi Krujf kthehet pas 25 vitesh

L’Equipe:

 • Nuk ka më francezë në javën e dytë (Tenis, french open)
 • Edhe për Coman dhe Dembele na kanë zili të gjithë vendet

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...