Aktualitet

Motrat rrahin dhe kërcënojnë kunatën me çifte


               Publikuar në : 11:09 - 15/10/19 Gentjan Progni

Dy motra janë zënë me nusen e vëllait të tyre në Dibër për motive të dobëta.

Njëra nga motrat, 45 vjeç, e ka dhunuar kunatën dhe është arrestuar nga policia në flagrancë, ndërsa tjetra i ka drejtuar armën e gjahut, e cila ishte pa fishekë dhe po hetohet në gjendje të lirë.

Policia ka sekuestruar armën e gjahut.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT