E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

7 muaj pas propozimit, martohet zyrtarisht Taulant Xhaka

Futbollisti Taulant Xhaka së fundmi ka kurorëzuar dashurinë në martesë me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, Arbnorën.

Po ashtu, siç mund ta shikoni edhe në fotot e mëposhtme, Arbnora dhe Taulanti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

View this post on Instagram

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Kujtojmë se në qershor të vitit që lamë pas, ai i bëri asaj propozimin për martesë dhe lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...