E premte, 15 Janar, 2021
9 C
Tirana

60-vjeçari vetëhidhet nga spitali “Shefqet Ndroqi”, vdes në vend

Një tjetër shtetas është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi”, ku dhe ka ndërruar jetë në vend. Njoftimin zyrtar e ka përcjellë policia, ku bën me dije se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali, shtetasi me inicialet L.S.,60.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ky është rasti i pestë brenda pak muajsh, që pacientët që janë duke marrë trajtim në spital hidhen nga katet e larta të tij.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Legjenda urbane e piktorit të mallkuar: Fëmijët e përlotur të Xhovani Bragolin

Ai është piktori venecian Bruno Amadio, ose i njohur më shumë si Xhovani Bragolin. I lindur në vitin 1911, artisti, për të cilin nuk...

Përmbytjet ‘mollë sherri’, Rama: Meta është në hall, se ndihmoj dot

Rama i ka kthyer përgjigje Metës sa i takon përmbytjeve. Kujtojmë këtu se presidenti Ilir Meta kërkoi reagim të shpejtë nga qeveria dhe jo...

Vetë e bëri vaksinën, Rama ua pret shkurt deputetëve

Kryeministri Rama deklaroi në konferencën me gazetarët se asnjë ministër, deputet dhe drejtor që nuk është mbi 75 vjeç, nuk do të jetë i...

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...