E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

43 vjeçe, por këngëtarja shqiptare sfidon vajzat e reja me këtë foto

Disa prej këngëtareve shqiptare, pavarësisht moshës, njihen për linja perfekte. Duhet thënë se ato janë si vera, me kalimin e viteve bëhen edhe më të mira. E tillë është këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj, e cila ka mbi supe plot 43-vjeçe por sfidon vajzat 20-vjeçare.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në Instagram me bikini, ku shfaqet më në formë se kurrë.

E si për të treguar rëndësinë që ka kujdesi për veten, ajo shkruan: “Për çikat e reja që hanë pica”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...