E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

4 të plagosur nga përleshja mes bandave, mes tyre dhe fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku katër persona kanë mbetur të plagosur nga një përplasje me armë zjarri mes disa adoleshentëve në një park në jug të Londrës.

Mësohet se mes të plagosurve ishte një vajzë 11-vjeçare dhe nëna e saj që u qëllua tre herë.

Sipas mediave vendase, të plagosurit ndodhen në spital por janë jashtë rrezikut për jetën.

Një burrë tregon se përplasja ‘shpërtheu’ mes një grupi me djem të rinj.

“Lufta shpërtheu mes djemve. Njëri prej tyre iku dhe u kthye me një armë të madhe dhe filloi të qëllonte. Fillimisht u plagos një grua dhe vajza e saj u qëllua në këmbë.”

Deri më tani nuk janë arrestuar agresorët dhe policia po punon për ti kapur ata.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...