E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

29-vjeçarja humbi jetën pas lindjes së fëmijës/ Policia: Po kryhet ekspertiza

Policia e Durrësit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku një 29-vjeçare e identifikuar si Ardita Muça, ndërroi jetë jetë pesë ditë pas lindjes së fëmijës së saj të dytë.

Policia thekson se 29-vjeçarja ka mbërritur në spital pa shenja jete, ndryshe nga sa pretendojnë familjarët e saj.

Sipas uniformave blu, trupi i viktimës ndodhet në morgun e spitalit për t’iu nënshtruar një ekspertize mjeko-ligjore që do të përcaktojë edhe shkakun e vdekjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 05.07.2021, rreth orës 20:00, jemi njoftuar se ka mbërritur pa shenja jete në spitalin rajonal Durrës shtetësja A. H., 29 vjeçe, banuese në Shkallnur.Trupi i viktimës ndodhet në morgun e spitalit për t’iu nënshtruar një ekspertize mjeko ligjore më të specializuarMaterialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reciprociteti për targat e Serbisë, BE thirrje palëve

Nga sot, Policia e Kosovës ka hequr targat e mjeteve që hyjnë nga Serbia, duke aplikuar masa reciprociteti. Kujtojmë këtu se Kosova kishte paralajmëruar...

Tashmë ka një datë, ja kur do martohet Rudina Dembacaj me Mark Frrokun

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, pas shumë aludimesh për një dasmë të mundshme me Mark Frrokun, tashmë ka zbuluar çdo gjë. Një ftesë...

Serbët bllokojnë rrugën, pas vendimit të Kosovës për reciprocitetin e targave

Mëngjesin e sotëm, në pikat kufitare policia e Kosovës u ka hequr targat të gjitha makinave nga Serbia, dhe i ka pajisur me targa...

Reciprociteti i targave/Kurti: S’ka për qëllim destabilizimin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka folur nga Kuvendi për reciprocitetin e vendosur për targat e automjeteve. Gjatë seancës së sotme parlamentare, Kurti theksoi...

Shërbimet sekrete zbulojnë planin/ Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

Shërbimet sekrete greke dhe qeveria parandaluan një atentat ndaj kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, disa muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës...